myslowyzeszyt.blog.bielsko.pl
 
bielsko.biala.pl
blog.bielsko.pl
myslowyzeszyt.blog.bielsko.pl/rss
strona główna - myslowyzeszyt.blog.bielsko.pl
Archiwum newsów - luty 2017


Komentarzy (0)

Walczę z kablami

  

Argh mam już serdecznie dosyć walających się wszędzie dookoła kabli... Staram się je spinać razem w jedną "wiązkę", żeby nie zajmowały aż tak dużo przestrzeni, ale i tak nie daje to akiego efektu, jakiego bym sobie życzyła:( Czekam na czasy, gdy wszystko wreszcie będzie bezprzewodowe, zwłaszcza zasilanie większych sprzętów... Tymczasem ostatnio robię remanent w sprzęcie biurkowym. Kupiłam już bezprzewodową myszkę (z której jestem super zadowolona!) teraz przyszedł czas na pozbycie się kablowej klawiatury. Znalazłam przy okazji całkiem fajny artykuł http://gogeek.pl/jaka-klawiatura-bezprzewodowa/, w którym opisane jest dokładnie na co zwracać uwagę, przy zakupie takiej klawiatury. Warto przeczytać, zanim się człowiek wybierze do sklepu.

2017-02-15 | Dodaj komentarz
(brak komentarzy)

Jedni mówią, żeby na śniadanie pochłonąć jak najwięcej kalorii, drudzy z kolei radzą umiar w tej kwestii. Kogo słuchać? Pamiętam, że gdy byłam dzieckiem, nienawidziłam śniadań, najchętniej w ogóle ich nie jadłam. Dzisiaj nie wyobrażam sobie wyjść z domu bez pożywnego, często też bogatego w tłuszcz posiłku. Do tego jeśli zjem jajka, to trzymają mnie prawie na pół dnia:P

2017-02-15 | Dodaj komentarz
(brak komentarzy)
Komentarzy (0)

Zima potrwa jeszcze 2 tygodnie

  
Mamy to jak w banku, bo tak przewidział Świstak po drugiej stronie oceanu:) Ciekawa jestem, jaką historyczną skutecznośc mają typowania tego sympatycznego stworka i skąd w ogóle wziął się pomysł, by zrobić z niego światową pogodynkę:P Tak czy siak, założę się, że częściej trafia z prognozą niż nasi metereolodzy wyposażenie w najnowsze sprzęta;)
2017-02-15 | Dodaj komentarz
(brak komentarzy)
Komentarzy (0)

Szybkie pytanko

  
Czy ktoś z okolic Bielska nie jeździ czasami w trasy gdzieś do Włoch?:) Chciałabym latem wybrać się na północ tego kraju, a zawsze marzyła mi się podróż stopem:) Jeśli ktoś z Was np. jeździ tirami w tamtym kierunku, chętnie bym się zabrała!:D Kto wie, a nóż znajdę jakąś podwózkę:)
2017-02-01 | Dodaj komentarz
(brak komentarzy)
Komentarzy (0)

Ellen rządzi!

  
Znacie Ellen? Nie? To może kojarzycie najbardziej słynne selfie z Oskarów? Tak, to właśnie ta Pani:D Uwielbiam oglądać jej programy, Wojewódzki przy niej to prawdziwy amator talk-show. Niebywałe poczucie humoru, dobry styl, wysoka kultura osobista - ot przepis na prowadzącego idealnego. Kto nie zna, musi koniecznie nadrobić zaległości: https://www.youtube.com/watch?v=dCsr0CNqB3g
2017-02-01 | Dodaj komentarz
(brak komentarzy)

Informacje:


młoda dziewucha z południa kraju, miejscowości po domenie bloga chyba domyślać się nie trzeba;D

Archiwum:


2017
» marzec (2)
» luty (6)

Ocena bloga:


Oceń blog:  1   2   3   4   5 

Reklama:


Statystyki bloga:


Wyświetleń: 3285
Newsów: 8
Komentarzy: 0
Ta strona kojarzona jest ze słowami:
Myślowy Zeszyt, blog Bielsko, blogi Bielsko-Biała